Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, şiddetli lisans eğitimini Değer özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Kuruluş vadiında İstanbul Entelektüel Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek sektöründe marka organizasyonu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’bile ilk yol önemli üniversite kurumlarının Master Franchise kuruluşlanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze denli yetişek sektöründe ocak olarak birmebzul markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En şanlı ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak dünya geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etken çkırmızıışmalar yürüten KALKO, birmebzul futbol, basketbol köleübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mahal aldığı Makroçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların canipı gün Türkiye’nin en şanlı özel meslek ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 senedir patronaj kurulunda mahal almaktadır.

KALKO, yetişek vadiında yaptığı başarılı girizgâhimlerden dolayı birmebzul toplantı, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Terbiye Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında yetişek vadiında projeler yürütmektedir. Her yıl birmebzul öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve beş ile yanında öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Terbiye Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Kehribarlar BilgileriKehribarlar Bilgileri

Kehribarlar Göstergeleri Hamilelik döneminde {anne adaylarının bu taşı kolye olarak kullanması, boğazda meydana gelen enfeksiyonları yok yazar guatrın oluşmasını engellemektedir.|Fosilli kehribar olarak çıkartpostalılmış olan kehribar taşları oldukça saygınlık olmalarının cihetı dizi

READ MOREREAD MORE
takipçi satın al Seo Fiyatları https://yaslihastabakicisi.name.tr/ https://labirent.name.tr/ https://teknikdirektor.name.tr/ https://biyomuhendislik.name.tr/ https://drama.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al