Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına semt veren bir çatlakç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kadar ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sahih adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro ilişki göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi onarmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve namına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz lüks malumat sahibi geçmek istiyorsanız, birfena terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine gereğince belirlenir ve birfena kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki olaylar karşı malumat verebilir.

  2. Arslan Burcu: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşama şekline alamet değer.

Burç yorumlaması karşı çok lüks malumat sahibi geçmek derunin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

Terim Valörı
Veladet haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı malumat verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değkârimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, sahih bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve henüz pek çok mevzu karşı malumat tesviye dair olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Maltepe Klima ServisiMaltepe Klima Servisi

Dünyaca kabul edilmiş meyanştırmalara için, insanoğlu belirli bir hararet ve nem aralığında ve ak havalı ortamlarda aldırmaz etmektedirler. Bu kânunuevvel “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, hararet 20

READ MOREREAD MORE

Ankara asansörlü nakliyatAnkara asansörlü nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat kesik yanıt, taşınacak eşyaların bulunduğu evden alınarak bir gayrı adresteki eve nakliyesi anlayışlemidir.|Yolda.com aracılığıyla yapılan bütün taşımacılık anlayışlemlerinde hem vasıtalara eşya yüklenmesi ve vasıtalardan eşyaların indirilmesi hem

READ MOREREAD MORE
takipçi satın al Seo Fiyatları https://yaslihastabakicisi.name.tr/ https://labirent.name.tr/ https://teknikdirektor.name.tr/ https://biyomuhendislik.name.tr/ https://drama.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al